KURUMSAL

Hakkımızda

Ateş Özel Güvenlik Eğitim Kurumnları ve Koruma Hizmetleri alanında 2017 yılında Hatay'da kurularak faaliyetine başlamıştır.

5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun çerçevesinde Özel Güvenlik alanında en iyi donanınmlı ve billinçli Özel Güvenlik Görevlisi personeli yetiştirmek, Sunulacak Özel Güvenlik Hizmetlerinin daha profesyonel bir görev anlayışı içerisinde yerine getirilmesi için faaliyette bulunmaktadır.

Misyonumuz

Özel Güvenlik alanında en iyi görev bilinci ile istikrarlı ve kalıcı bir güvenlik sağlamak, Toplum örf ve adetlerine bağlı olarak karşılıklı anlayış, sevgi ve saygı içerisinde günümüz dünyası kalitesinde güvenlik hizmet sunmak.

Çağımızın güvenlik ihtiyaçlarına tam ve etkin çözümler sunulmasını sağlamak için hizmet çizgimizi sürekli olarak geliştirerek sektörün güvenlik standardını yüksek tutmak.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde müşterilerimizin kişisel verilerinin işlenmesinde başta özel hayatın gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verileri işleyen gerçek ve tüzel kişiliklerin yükümlülükleri ile uyacakları usul ve esaslara bağlı kalmak,

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla sadece HATAY ilinde değil hem ulusal hemde uluslararası alanda ticari bir marka oluşturmak amacıyla kendimizi sürekli olarak geliştirmek, yenilemek, değer yaratmak ve dünya markası olmak amacımızdır. 

Copyright © 2018 | www.atesozelguvenlik.com
Web Tasarım | www.dikmenweb.com